Медики Львівської області отримають 17 нових “швидких” від провідного українського виробника (ФОТО)

Новини 13 Травня, 2021 834

Медики Львівської області отримають 17 нових "швидких" від провідного українського виробника

Автопарк Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поповнять 17 новеньких реанімобілів від провідного українського виробника “швидких” – ТОВ “Автоспецпром”. Машини були виготовлені у межах замовлення від державного підприємства “Медичні закупівлі України”.

Про це ІВ Четверта студія повідомили у ТОВ “Автоспецпром”.

“Швидкі” типу С (реанімобілі) на базі Citroеn Jumper мають усе необхідне медичне устаткування й готові одразу стати до роботи. Автомобілі підходять для проведення реанімаційних заходів за межами стаціонару та транспортування пацієнтів у вкрай важкому стані, у тому числі зі складним перебігом коронавірусної хвороби, адже мають на борту апарат штучної вентиляції легень.

Кожний автомобіль, а також встановлене у ньому обладнання та внутрішні системи повністю відповідають стандарту ДСТУ EN 1789:2015 “Автомобілі швидкої медичної допомоги”, що вже засвідчила спільна перевірка фахівців ДП “Медичні закупівлі України” та незалежних експертів.

“Ми вдячні ДП “Медичні закупівлі України” за шанс у черговий раз довести, що наша команда є найдосвідченішою та найпрофесійнішою серед всіх українських виробників медичного спецтранспорту. Отримавши найбільшу частину замовлення з виробництва “швидких”, ми змогли першими, з першої спроби пройти перевірку на відповідність всім стандартам та європейським вимогам. І сьогодні українські лікарі отримують від нас нові надійні машини, які допоможуть їм боротися з пандемією коронавірусу”, – зазначив заступник директора ТОВ “Автоспецпром” Кирило Коморкін.

17 нових автомобілів для Львівщини – лише частина масштабного замовлення ДП “Медичні України”, яке виконує ТОВ “Автоспецпром”. Усього у межах цієї закупівлі компанія виготовила 104 “швидкі” типу С (реанімобілі) та 142 “швидкі” типу В, які також найближчим часом будуть розподілені між регіонами країни.

Довідково

ТОВ “Автоспецпром” розпочало свою діяльність у 2012 році й сьогодні є провідним виробником автомобілів екстреної (швидкої) допомоги у країні й головним постачальником медичного автотранспорту для державних і приватних медичних установ України. Наприкінці листопада 2020 року компанія отримала сертифікат відповідності від європейського автогіганта PSA Groupe, ставши першим українським виробником “швидких”, який отримав документ такого рівня.

Автомобілі швидкої допомоги виробляються у типах А1, А2, В і С на шасі Citroen, Peugeot і Mercedes. Контроль якості продукції ведеться відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 13485 (Менеджмент якості для медичних приладів).

У квітні та травні 2020 року PSA Groupe і ТОВ “Автоспецпром” разом реалізували кампанію з надання допомоги Міністерству охорони здоров’я України та регіональним медичним закладам у підтриманні належного технічного стану “швидких” брендів Peugeot і Citroen. Спільно компанії відремонтували 100 “швидких”.

Groupe PSA (Peugeot Societe Anonyme) – французька автомобілебудівна компанія. Це другий за величиною виробник автомобілів у Європі і власник таких брендів як Citroen, Peugeot, Opel, Vauxhall і DS Automobiles.

Коментарі

Позначки: , ,