Масштабного ремонту доріг від Зеленського на Львівщині поки що не видно, – Синютка

Новини 28 Травня, 2020 919

Олег Синютка. Фото: ЛОДА

Сьогодні лише відбувається завершення тих проєктів, які починались задовго до приходу до влади Зеленського, – нардеп

1 червня Володимир Зеленський має намір відкрити 8,5 км дороги Львів-Пустомити-Меденичі.

Як пише “Четверта студія”, про це повідомив на своїй сторінці у ФБ народний депутат України від “Європейської Солідарності” Олег Синютка,

Як зазначає Олег Синютка, у понеділок, 1 червня, Володимир Зеленський має намір відкрити 8,5 км дороги Львів-Пустомити-Меденичі. Напевне буде пафосно, зі звітуванням про «досягнення» нової української влади на старті другого року президентства Зеленського.

Він наголошує, що “сам президент задекларував, що ремонт і будівництво доріг, це його пріоритет. І в бюджеті виділено на це значні суми, хоч державна казна порожня. План надходжень не виконується вже понад 8 місяців. Для своїх звітів Зеленський вибрав Львівщину не випадково – на виборах 2019 року, це був єдиний регіон, в якому він програв Петру Порошенку. Зі значним відривом, додаймо для порядку”.

Як зазначає Синютка, піарники президента напевне прорахували, що відкриття дороги, це знак того, що нова влада не забуває про терени, де її не надто люблять і підтримують. З надією, що можлива зміна електоральних вподобань мешканців Львівщини. Це розсудять самі виборці.

“Але ж вони добре пам’ятають, що ремонт дороги Львів-Пустомити-Меденичі продовжується вже останніх кілька років. На його реалізацію було виділено 1 млрд 106 млн грн і відремонтовано загалом 45,4 км дороги. Всі договори та тендери були проведені ще за Порошенка. Сьогодні, отже, лише відбувається завершення тих проєктів, які починались задовго до приходу до влади Зеленського”, – наголосив Синютка.

Нардеп також акцентував, що “натомість проєкт масштабного ремонту доріг від Зеленського на Львівщині поки не видно. Віртуально вони звісно щось планують, але в реальності поки нічого не робиться. Тому і доводиться піаритись на чужій роботі й на чужих проєктах та досягненнях”.

Коментарі

Позначки: , , , , ,