Мальський вдруге пообіцяв подати тепло мешканцям Новояворівська і Нового Роздолу до кінця тижня

Новини 20 листопадаа, 2019 121

Олексій Гончарук з візитом на Львівщині, 13.11.19, Новояворівськ, фото 4studio

Станом на сьогодні відбувається запуск котлів у Новояворівську, розпочинається нагрівання систем і подача тепла у домівки.

Про це сьогодні, 20 листопада, під час прес-конференції повідомив голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

«У Новому Роздолі наразі ліквідовується три пориви. На одному вже завершують роботи, два безперервно ліквідовуються. Після ліквідації поривів система вийде на ту ситуацію, де буде стабільний тиск у мережах. Подяка Львову за підтримку, особливо Львівтеплоенерго за надану технічну допомогу, додаткові бригади професійно ліквідують пориви», – зазначив очільник області.

Вчора Львівська ОДА видала необхідні ліцензії на транспортування і постачання теплової енергії. Майже всі працівники теплоелектростанцій вже оформлені на роботу та сьогодні отримали першу виплату у розмірі окладу.

«Ми на сьогодні виплачуємо кошти, про які домовлялися з колективами. Працівники отримали аванс у розмірі одного окладу. Завтра за результатами запуску ТЕЦ премія у розмірі двох окладів буде перерахована працівникам Нововяворівської ТЕЦ, які запустили котли. Такі ж виплати будуть здійснені у Новому Роздолі після повного запуску тепла в оселі мешканців. Це дозволить працівникам повноцінно розпочати роботу», – розповів заступник начальника департаменту енергоефективності Нафтогазу Олексій Хабатюк.

Новояворівську та Новороздільську теплоелектростанції Нафтогаз Тепло обслуговуватиме впродовж 36 місяців. В межах стабілізації ситуації із теплопостачанням також триває забезпечення робітників матеріальними засобами та створення аварійного запасу на станціях, щоб вони після запуску могли безпосередньо виконувати свої функціональні обов’язки.

Коментарі

Позначки: , , , ,