Майже 500 кандидатів змагатимуться за 15 посад у пункті пропуску “Краковець – Корчова”

Новини 31 Жовтня, 2020 5 013

Пункт пропуску "Краковець". Фото: Вікіпедія

Конкурс вражає – понад 30 осіб на місце

Реєстрація охочих взяти участь у черговому етапі відбору кандидатів за проєктом «Нове обличчя кордону» знову засвідчила зростання престижу прикордонної служби.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ДПСУ.

З 1 по 25 жовтня тривала реєстрація охочих стати «новими обличчями кордону». Добір відбувався як серед персоналу Держприкордонслужби, так і серед цивільних осіб. Чинні офіцери-прикордонники реєструвалися, щоб кандидувати на посади в Окремому контрольно-пропускному пункті «Київ» (в зоні відповідальності якого пункти пропуску на столичних летовищах, залізничному вокзалі, річковому порту…), відділу прикордонної служби «Краківець» та відділення «Рава-Руська», що на Львівщині.

Цивільних кандидатів добирали на 15 посад у відділ «Краківець» Львівського прикордонного загону. Після завершення реєстрації з’ясувалося, що на кожну з цих посад претендує більше 30 осіб. Через он-лайн систему реєстрації свої анкети подали 475 цивільних осіб.

Наступним етапом відбору буде автоматизоване тестування на загальні здібності, оцінка знання іноземної мови  та професійно-психологічний відбір. Кандидати, які успішно складуть ці випробування, мають пройти медогляд. Ті, хто буде визнаним придатним за станом здоров’я, будуть відстоювати своє право служити у «Краківці» під час перевірки фізичної підготовки та кваліфікаційній бесіді.

Особи, які пройдуть всі етапи жорсткого відбору, після підписання контракту відправляться на тримісячне навчання,

Варто зауважити, що у попередньому етапі відбору кандидатів за 60 вакансій конкурували майже 860 осіб, тобто майже 15 осіб на 1 місце.

Нагадаємо, що проєкт «Нове обличчя кордону» у прикордонному відомстві реалізується за підтримки Посольства США та представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ), експерти яких є постійними спостерігачами за підготовкою і перебігом конкурсу.

Участь у проєкті можуть взяти як діючі військовослужбовці Держприкордонслужби, так і громадяни України призивного віку з цивільної молоді.

Коментарі

Позначки: , ,