«Made in Ukraine»: Максим Козицький закликав мешканців Львівщини підтримувати вітчизняну економіку

Новини 29 Лютого, 2024 51

У Львові навколо місць влучання пошкоджені вікна у будинках та транспортні засоби

Останні місяці були випробуванням для українського бізнесу через блокаду зерна на польському кордоні

Блокада кордону з польської сторони, яку вчинили окремі «активісти», негативно позначилась не тільки на експорті зерна, а й загалом на всіх експортерах через українсько-польський кордон. На жаль, про загрозу польському ринку зі сторони українських товарів заговорили і вищі посадові особи наших сусідів.

У зв’язку із цим, голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький закликав громадян підтримувати українську економіку, купуючи товари вітчизняного виробника.

Про це пише Четверта студія з посиланням на повідомлення Максима Козицького.

“На моє переконання, ситуацію слід врегулювати на рівні Урядів і жодні непорозуміння не повинні руйнувати дружніх стосунків двох народів.

Водночас я не можу заперечити очевидне – економіка України, і так ослаблена війною, окупацією частини територій, виїздом громадян закордон, отримала новий удар через фактичне обмеження експорту.

У таких умовах, коли кожна гривня в бюджеті може перетворитись на снаряд чи дрон, яких дуже потребують наші захисники, наш обов’язок – максимально допомогти українській економіці, нашому товаровиробнику, нашим підприємцям”, – йдеться у повідомленні Козицького.

Він наголосив, що близько 40% від вартості товару українського виробника так чи інакше повертається у бюджет – у вигляді сплати податків та зборів, які трансформуються у дрони, припаси чи грошове забезпечення для наших воїнів!

«Звертаюсь до жителів Львівщини, підтримайте українську економіку, українського виробника. Вибираючи товари на полицях магазинів, шукайте на них позначку «Зроблено в Україні» чи «Made in Ukraine». Надайте перевагу своєму!», – наголосив начальник Львівської ОВА.

Коментарі

Позначки: , , ,