Людям пропонують по тисячі гривень на день за участь у “державному перевороті”

Новини 30 Листопада, 2021 99
Суд арештував екс-заступника голови СБУ часів Євромайдану. Фото: РБК-Україна.

Фото: РБК-Україна.

Перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко заявив, що 1 грудня “готуються якісь підвози” людей до Києва і що мешканцям України пропонують по тисячі гривень за день за участь у “держперевороті”.

Про це Корнієнко заявив на брифінгу у парламенті 30 листопада, пише “Четверта студія” з посиланням на Прямий.

Він відповів на питання, чи варто готуватися до держперевороту 1 грудня, про що заявляв президент.

“Чи варто готуватися вам (журналістам – ред), чи усім? Я би радив вам приїжджати раніше. Тому що в рамках перевороту можуть бути заблоковані просто проходи. Ну, так – є така думка. Хоча, коли людей збирають у регіонах по тисячі гривень в день – то це якось на переворот менше схоже. Якщо вже люди не хочуть в перевороті брати участь безкоштовно – то це питання до “перевертачів”. Хоча, ну зараз погода дуже погана, може, треба і тисячу давати, щоб люди так спромоглися”, – сказав Корнієнко.

Перший віцеспікер додав, що інформація про пропоновану тисячу гривень у нього від правоохоронців.

Водночас він не зміг відповісти на питання, хто пропонує тисячу – опозиція чи олігархи, вказавши, що “є різна інформація”.

Корнієнко нагадав, що наразі через держпереворот, який нібито готується, відкрите кримінальне провадження, а “ми (ймовірно, провладна партія – ред.) зі свого боку так тролимо опозиціонерів, які у нас отак збираються і не завжди можуть артикулювати, з якого приводу”.

На запитання, чому не збирається РНБО через нібито підготовку держперевороту, перший віцеспікер сказав, що “РНБО збереться, коли треба буде”.

Нагадаємо, 26 листопада президент України Володимир Зеленський у ході пресбрифінгу заявив, що Україна отримала інформацію про перемовини Російської Федерації з певними представниками нашої держави щодо ймовірної спроби державного перевороту, яка має відбутися 1-2 грудня. За його словами, туди втягують Ріната Ахметова.

Коментарі

Позначки: , ,