Люди збіглися і ледь не скинули Садового в озеро інфільтратів: Синютка пригадав події Грибовицької трагедії

Новини 28 Травня, 2020 329

Олег Синютка. Скриншот відео

Ексголова Львівської ОДА та чинний нардеп від “ЄС” Олег Синютка у четверту річницю Грибовицької трагедії пригадав події того страшного дня.

Про це він розповів розповів в ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” 28 травня, пише Четверта студія з посиланням на Вголос.

Зазначимо, 28 травня 2016 року на території Грибовицького сміттєзвалища почалася велика пожежа. Незабаром на сміттєзвалищі стався обвал твердих побутових відходів, внаслідок чого під завалами загинули троє рятувальників та еколог. Львівський міський голова Андрій Садовий тоді заявив: за три роки збудує у Львові сміттєпереробний завод. Минуло аж чотири роки, а заводу так і немає.

“Я тримаю в пам’яті багато картин із 28,29 і 30 травня. В мене перед очима сльози жінки, коли знайшли перше тіло і все, що від нього залишилося. Вона стояла на колінах і його розціловувала. Я дуже добре пам’ятаю, коли з’явився міський голова (мер Львова Андрій Садовий, – ред.) і люди, які збіглися, ледь його не скинули в озеро інфільтратів. І тільки крик “Знайшли!” розвернуло цих людей і повело їх в іншу сторону. Це не можна розказати словами…”, – зазначив Синютка.

Також зізнався: коли Львівська ОДА перейняла повноваження щодо вивозу сміття з м. Львова, всі не розуміли, для чого це йому потрібно.

“Але ми почали говорити з людьми, аби почати це сміття вивозити з міста, поставили навігацію на сміттєвози і треба тепер з’ясувати, куди вона поділася, – додав нардеп. – Я пам’ятаю ці тіла і я казав: “Якщо ви будете красти на цьому гроші, вас не лише правоохоронні органи, вас Бог покарає. Це довга і важка історія – і гріш ціна тій людині, яка на цьому заробляє гроші. Ті гроші просто повернуться бідою і злом”.

Коментарі

Позначки: , , , , ,