Львівський ліцей ім. Героїв Крут першим отримав партію книг в межах проекту “Бібліотека Сержанта” (ФОТО)

Новини 26 Червня, 2020 266

Львівський ліцей імені Героїв Крут отримав "Бібліотеку Сержанта", фото 4studio

Стан бібліотек навчальних закладів, які готують військових, аж ніяк не відповідає задачам формування особистості майбутнього офіцера. Громадська організація “Реформація” в межах проекту “Бібліотека Сержанта” планує наповнити бібліотеки 25 військових навчальних закладів актуальною літературою.

Першим сьогодні, 26 червня, отримав свою “Бібліотеку Сержанта” Львівський ліцей імені Героїв Крут, інформує 4studio.

Кошти на понад 600 книжок від провідних українських видавництв ГО “Реформація” вдалось зібрати завдяки благодійним внескам небайдужих українців. Це стало можливим і завдяки видавництвам-партнерам: Наш Формат, Видавництво Старого Лева, Астролябія – які надали проекту 40% знижки на власну продукцію.

Перелік книжок для проекту відібрала експертна група військових. Серед книжок, які отримає Львівський ліцей імені Героїв Крут, твори з військової стратегії, історії війська, художня військова проза та репортажі, а також світоглядні праці Френсіса Фукуями, Насіма Ніколаса Талеба, Адама Сміта, Макса Вебера.

На думку ініціаторів проекту, це надасть можливість львівським ліцеїстам прочитати сотні світоглядних та професійних книжок й стати справжньою елітою нації.

“Бібліотека Сержанта” – проект громадської організації “Реформація”, що ставить на меті допомогти ліцеїстам та курсантам військових ВНЗ підвищити свою кваліфікацію за допомогою читання професійної літератури. Майбутні офіцери матимуть можливість дізнатися про досвід всесвітньовідомих військових керівників, а також надихнутися історіями українських героїв – учасників бойових дій на Сході України.

Коментарі

Позначки: , , , , ,