Львівський артист Роман Рамус презентує пісню «Поворот» (ВІДЕО)

Новини 16 Травня, 2021 397

Львівський артист Роман Рамус презентує пісню «Поворот», яка зачепить кожного слухача глибиною змісту.

Про це повідомляє прес-служба співака, пише “Четверта студія”.

«Для мене дуже важливо самому писати свої пісні, а не користуватися послугами гострайтерів, закладаючи у них сенс, який опирається на власні та особисті історії та досвід. Щирість – у своїх піснях я завжди відвертий та правдивий, як з собою, так і з слухачем».

Послухати пісню можна за посиланням:

Артист розпочав свій творчий шлях ще 5 років тому. Та через життєві обставини зробив перерву на 2 роки. І тепер Роман Рамус готовий до перезавантаження.

«Більш ніж два роки у моїй свідомості вирувала буря та боротьба двох его, які суперечили один одному. Понад два роки я потухав з кожним днем, проведеним без музики. Я точно можу сказати, що не бачу свого життя без музики та творчості. Я готовий працювати на всі 100%!»

Саме піснею «Поворот» Роман Рамус починає новий етап у творчості:

«Новий «Поворот». Новий, фірмовий звук з власним стилем, який вироблявся роками. Нове бачення. Свіжий, але старий розум. Нові “табу” та відкриття. Старий Рамус, але повністю перезавантажений. 98%, 99%, 100% . RELOADING COMPLETE.

Бережіть своїх смаки та мегабайти на смартфоні для нового плей-листа. І будьте готові. Ми стартуємо! Можливо вже за наступним “поворотом” наша ціль».

Артист вже відзняв відео роботу на трек «Поворот», який презентує на початку літа.

Коментарі

Позначки: ,