Львівські студенти влаштували вертеп під СІЗО, де перебувають підозрювані у вбивстві Шеремета (ВІДЕО)

Новини 17 Січня, 2020 240

Скриншот відео

Увечері 16 січня у Києві студенти Українського Католицького Університету влаштували вертеп під СІЗО, де перебувають підозрювані у вбивстві Шеремета.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє РІСУ.

Там вже місяць утримують кардіохірургиню і волонтерку Юлію Кузьменко та військового і музиканта Андрія Антоненка. У грудні їх, а також військову медичку Яну Дугар затримали у справі вбивства Павла Шеремета. На прес-конференції керівництво поліції назвало їх підозрюваними у організації та виконанні підриву автомобіля журналіста. Попри численні докази адвокатів та свідків, що затримані не причетні до злочину, Яну Дугарь під час слідства відправили під домашній арешт, Антоненка та Кузьменка до ізолятора. Студенти, які напередодні на ґанку установи влаштували вертеп кажуть, своїм дійством хотіли підтримати підозрваних.

За словами учасників вертепу, кримінальна справа проти підозрюваних у вбивстві «шита білими нитками».

Вертеп під СІЗО

Студенти влаштували вертеп під СІЗО, де сидять обвинувачені у вбивстві журналіста Шеремета Юлія Кузьменко та Андрій Антоненко

Опубліковано hromadske.ua Четвер, 16 січня 2020 р.

Нагадаємо, 12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на прес-конференції у присутності Володимира Зеленського повідомив про затримання підозрюваних у причетності до вбивства Шеремета.

Слідчі вважають, що вибухівку під автомобіль Шеремета закладали Кузьменко та Антоненко, останнього також називають організатором злочинної групи. Дугарь нібито займалася “розвідкою”: шукала камери на шляху спільників.

 

Коментарі

Позначки: , , , ,