Львівські «Карпати» вилетіли з турніру: тренер команди вибачився перед вболівальниками

Новини 26 Вересня, 2019 98

Головні новини футболу 25 вересня

Україна

Динамо перемогло Маріуполь в перенесеному матчі 4-го туру УПЛ та вийшло на друге місце в чемпіонаті. Перемогу киянам приніс гол Вербіча на останніх хвилинах гри – відеоогляд матчу.

Відбулися також поєдинки 3-го попереднього раунду Кубка України. УПЛ втратила одну команду – Карпати вилетіли з турніру, програвши Інгульцю в серії пенальті. Львів’яни програли команді Сергія Лавриненка другий рік поспіль – відомі 15 із 16-ти учасників стадії 1/8 фіналу.

Топ-матчі дня

Аталанта перемогла Рому на виїзді та завдала Паулу Фонсеці першої поразки в чемпіонаті Італії. Руслан Маліновський відіграв 78 хвилин. В інших матчах Наполі сенсаційно програв Кальярі, а Інтер обіграв Лаціо – 5-та перемога міланців, які є одноосібним лідером першості.

Реал здолав Осасуну та очолив турнірну таблицю чемпіонату Іспанії. В Англії відбулися матчі Кубка ліги: Манчестер Юнайтед, Ліверпуль та Челсі пройшли далі, а от Вест Хем Андрія Ярмоленка зазнав справжньої ганьби  Кубок ліги: Челсі розбомбив Грімсбі, Вест Хем без Ярмоленка зганьбився в Оксфорді, МЮ пройшов Рочдейл у серії пенальті – 0:4 від скромного Оксфорд Юнайтед. Українець не потрапив навіть до заявки.

ПСЖ зазнав другої поразки в чемпіонаті Франції.

Інші головні події

Барселона – Реал: затверджено дату та час першого Ель-Класіко сезону 2019/20. Ліонель Мессі отримав чергову травму та пропустить до двох тижнів.

Андрій Лунін опинився в епіцентрі полеміки після матчу Вальядоліда – конкурент українця привіз гол, тренер мовчить, а фанати обурені.

ФІФА погодила обмеження виплат агентам та оренд гравців.

Джерело: football24.ua