Львівська ОДА підтримує громаду Львова у питанні неприпустимості будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій

Новини 04 Лютого, 2019 50

Фото: Львівська ОДА

Львівська ОДА підтримує громаду Львова у питанні неприпустимості будівництва сміттєпереробного заводу на вул Пластовій,13.

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА,  3 лютого голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з мешканцями мікрорайону “Знесіння”, які невдоволені рішенням Львівської міської ради щодо будівництва сміттєпереробного заводу на вул Пластовій,13.

Як зазначається у повідомленні, під час зустрічі громада звернулась з проханням запропонувати міській владі альтернативні ділянки для побудови заводу.

У відповідь очільник області зазначив, що Львівська ОДА надавала Львівській міській раді пропозиції понад 17 альтернативних ділянок для будівництва сміттєпереробного комплексу.

«Будівництво заводу в межах “Знесіння” є екологічно не обгрунтованим і господарсько недоцільним, що підтверджується десятками зауважень до звіту з оцінками впливу на довкілля та невдалими прикладами функціонування таких комплексів у Європі. Щодо запропонованих ділянок, то 27 січня 2017 року за результатами наради під головуванням Прем‘єр-міністра міський голова звернувся з листом надати земельну ділянку Яворівської «Сірки» ЛКП «Збиранка», через три дні мною видане розпорядження, яке дійсне і сьогодні про надання ділянки для будівництва та експлуатації комплексу утилізації ТПВ у Яворівському районі. Потім була надана земельна ділянка в Миколаївському районі, ці ділянки міській владі не підійшли. 2 листопада цього ж року ми надіслали перелік земельних ділянок за межами Львова на території області»,- зазначив Олег Синютка.

Олег Синютка наголосив, що до 13 лютого Львівська ОДА як орган державної влади скерує лист в Міністерство екології та природних ресурсів України з позицію неможливості будівництва заводу на вул.. Пластовій,13.

 

Коментарі

Позначки: , , , , ,