Львівська облрада звернеться до уряду з ініціативою передачі газорозподільних систем у власність територіальних громад

Новини 16 Лютого, 2021 190

Львівська облрада розпочала сесійне засідання з хвилини мовчання

Львівська обласна рада сьогодні, 16 лютого, виступила з ініціативою звернутися до Кабінету Міністрів та Міністерства енергетики України щодо передачі газорозподільних систем у спільну власність територіальних громад Львівської області. За це рішення проголосували  54 депутати облради.

Про це пише Четверта студія.

«Впродовж місяця департамент ПЕК спільно з АТ «Львівгаз» ТОВ «Львівгаззбут» має сформувати списки газорозподільних систем у розрізі територіальних громад Львівщини та передати їх для узагальнення управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради.

Депутати проситимуть Кабінет Міністрів України та Міністерство енергетики прийняти рішення про передачу газорозподільних систем з державної власності у спільну власність територіальних громад області. Відповідне погодження скерують й до Фонду Державного майна України», – йдеться у рішенні.

За умови позитивного вирішення цього питання, управління майном спільної власності здійснить прийняття на баланс цих систем, організує роботу з експертної оцінки газорозподільних систем для їх подальшого надання в оренду на конкурентних засадах.

Коментарі

Позначки: