Львівська облрада розгляне клопотання про підтримку спорудження меморіалу Героїв Небесної Сотні у Сихові

Новини 14 Травня, 2018 173

Завтра, 15 травня, Львівська обласна рада розгляне клопотання Комітету вшанування пам’яті українських героїв про підтримку спорудження меморіалу Героїв Небесної Сотні у Сихові.

Родина Героя Небесної Сотні Андрія Дигдаловича підтримує проект рішення, підготований профільною комісією обласної ради, яким передбачено:

1. Спорудити меморіал Героїв Небесної Сотні у м. Львові, на проспекті Червоної Калини у сквері біля кінотеатру ім. О. Довженка, за концепцією авторського колективу у складі Михайла Хохоня та Петра Свистуна, який переміг на конкурсі, проведеному ГО «Громадський комітет для вшанування пам’яті українських героїв» у 2017 р.

2. Передбачити в бюджеті розвитку обласного бюджету на 2018 р. кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для спорудження меморіалу Героям Небесної Сотні у м. Львові.

3. Звернутись до Львівської міської ради про погодження місця спорудження меморіалу Героям Небесної Сотні у м. Львові, на проспекті Червоної Калини у сквері біля кінотеатру ім. О. Довженка, відведення земельної ділянки під будівництво та співфінансування спорудження даного об’єкту.

Концепція меморіалу запропонована переможцями конкурсу, проведеного Комітетом вшанування українських Героїв

Коментарі

Позначки: , ,