Львівська облрада проведе сесію 27 квітня

Новини 19 Квітня, 2021 44

Львівська облрада розпочала сесійне засідання з хвилини мовчання

У вівторок, 27 квітня, відбудеться сесія Львівської обласної ради. Відповідне рішення ухвалила президія сьогодні, 19 квітня, пише Четверта студія.

У порядку денному планується розгляд близько 30 питань

«Важливий блок – питання безпеки громадян та дотримання правопорядку в громадах. Депутатський корпус заслухає інформацію керівників прокуратури та поліції області, а також має затвердити зміни до програми «Безпечна Львівщина».

Вперше депутатам буде запропоновано підтримати ініціативу обласного онкоцентру щодо придбання у лізинг сучасного лінійного прискорювача в комплексі з іншим медичним обладнанням, яке застосовується для лікування онкологічних захворювань сучасними методами.

Третій важливий блок – це реорганізація ОКСЛГП «Галсільліс». Депутати утворять контрольну робочу групу з вивчення питання щодо реорганізації окремих дочірних лісогосподарських підприємств Галсільлісу.

Сподіваюсь, що нам 27 квітня також вдасться завершити роботу над затвердженням переліку об’єктів комунального майна, які виносяться на приватизацію, адже від цього залежить наповнення бюджету розвитку», – зазначила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Також традиційно депутати розглянуть низку заяв та звернень.

Коментарі

Позначки: ,