Львівська облрада проголосувала за створення комунального закладу “Будинок воїна”

Новини 21 Травня, 2019 11
Львівська облрада проголосувала за створення комунального закладу «"Будинок воїна"

Львівська облрада проголосувала за створення комунального закладу «"Будинок воїна"

Сьогодні, 21 травня, Львівська обласна рада ухвалила рішення про створення комунального закладу “Будинок воїна”.

Як нагадав голова облради Олександр Ганущин, на розгляд профільних комісій було подано дві різні концепції використання Будинку воїна.

“Після зустрічі в суботу, 18 травня, з керівництвом різних спілок учасників АТО (ООС) було прийнято рішення створювати комунальний заклад, шукати компроміс у межах самих середовищ і проводити конкурс на посаду директора закладу. А на час проведення конкурсу завершити питання щодо підключення до основних мереж і призначити виконуючого обов’язки керівника комунального закладу”, – розповів він.

Варто зауважити, що проекти концепцій функціонування Будинку воїна надійшли від Ради ветеранів Львівщини та Координаційної спілки учасників АТО.

За словами розробників документів, Будинок воїна має стати хабом, де для ветеранів будуть проводити експозиції, тематичні заходи, соціальну адаптацію, юридичні консультації, тут воїни зможуть ділитися думками тощо.

Як відомо, 13 жовтня 2018 року у Львові на вулиці Короленка, 1-А урочисто відкрили “Будинку ветерана”. На реконструкцію приміщення було скеровано майже 6,2 млн грн.

Коментарі

Позначки: ,