Львівська обласна рада змінила умови придбання лінійного прискорювача для онкоцентру

Новини 07 Грудня, 2021 132

Львівська обласна рада змінила умови придбання лінійного прискорювача для онкоцентру

Не у лізинг, а через ProZorro

Львівська обласна рада змінила умови придбання лінійного прискорювача для комунального підприємства Львівської обласної ради «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр».

Про це пише Четверта студія.

7 грудня під час сесійного засідання депутати внесли зміни до рішення сесії від 27 квітня 2021 року. Ці зміни дозволять адміністрації  комунального медичного закладу здійснити відповідні процедури щодо придбання медичного обладнання – лінійного прискорювача типу Halykon з комплексом обладнання, укласти відповідний договір на його придбання та забезпечити страхування, належне утримання та експлуатацію приладу.

Нагадаємо, у квітні Львівська обласна рада проголосувала за виділення з обласного бюджету 6 млн грн на придбання лінійного прискорювача для онкоцентру у лізинг. Ще 6 млн грн на закупівлю апарату променевої терапії виділено у вигляді субвенції з бюджету міста Львова.

За інформацією Львівського онкологічного регіонального лікувально – діагностичного центру,  провести закупівлю послуги фінансового лізингу радіологічного обладнання було неможливо через відсутність у банків – учасників торгів ліцензії на провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання.

Коментарі

Позначки: ,