Львівська обласна рада підтримає звернення учасників Революції Гідності

Новини 07 Травня, 2020 81

Звіт голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина ,фото 4studio

Заяву внесуть до розгляду на обласній сесії 19 травня

Сьогодні за підсумками засідання президії Львівської обласної ради прийняли рішення включити в порядок денний сесії проєкт заяви на підтримку звернення учасників Революції Гідності проти реваншу.

Про це пише “Четверта студія” з посиланням на допис у Фейсбуці голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина.

“У заяві йдеться про те, що влада кидає виклик захисникам України від російської агресії. За ґратами залишаються безпідставно заарештовані добровольці. Планомірно розширюється коло сфабрикованих справ проти лідерів та учасників Революції Гідності. За мовчазної і прихильної згоди влади нахабніють проросійські сили і прямі агенти Кремля.

Свідомо і зухвало чиняться спроби скомпрометувати пам’ять героїв Майдану, переглянути національну історичну та гуманітарну політику. Ігнорується Закон про державну мову. Майже до нуля зведено реалізацію курсу України на членство в Європейському Союзі і НАТО”, – йдеться у дописі.

Влада на чолі з президентом Володимиром Зеленським довела державу до межі масштабної кризи та економічного колапсу.

“Відтак учасники Революції Гідності, воїни-захисники України від російської агресії, добровольці та громадські активісти, політики та дипломати, діячі культури та мистецтв, патріоти нашої держави, застерігають нинішню владу від намірів наступу проти ідеалів Майдану та європейського вибору України”, – зазначає Ганущин.

 

Коментарі

Позначки: ,