Львівщину відвідали діти із Луганщини

Новини Олег Довганик 22 Лютого, 2018 123

На запрошення соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» до Львова на триденний відпочинок приїхала група дітей із Луганської області. За організацію поїздки діток зі сходу на захід взялися представники партнерських організації – «Дитячого громадського об’єднання «Ніхто крім нас» (керівник Віталій Дробожан) та «Військово-патріотичного клубу «Каскад» (керівник Сергій Бондар). Про це інформує прес-служба проекту.

Розпочали малюки із Луганщини свій триденний тур відвідинами найбільшого спортивного об’єкта міста – стадіону «Арена Львів». Тут для них відчинили двері і конференц-зал, і музей, і переодягальня для футболістів. Ба більше, дітвора мала можливість відчути себе справжніми футбольними «зірками», розмістившись на тих місцях, де нещодавно були відомі українські і закордонні спортсмени.

Після цікавої екскурсії стадіоном на дітей чекав наступний етап їхньої активної мандрівки. Зокрема, маленькі гості завітали до ТРЦ «KingCross Leopolis», де, одягнувши ковзани, вийшли на лід – спробувати себе в ролі фігуристів.

Також на дітей у Львові чекала і ціла низка інших розваг. Зокрема, в перший день перебування в місті малеча побувала на цікавих творчих майстер-класах, які проводять у Львівській майстерні карамелі та Львівській майстерні мила. Карамельні цукерки, а також мильні ведмежата, виготовлені дітьми власноруч, стали чи не найкращими подарунками для кожного із них.

На завершення активного дня діти мали змогу перепочити в яскравому «Чудо-поїзді», який окрім прогулянки містом, «ознайомив» їх із невеличкими вуличками, де колись жили і творили відомі львів’яни.

Не менш цікавим видався і наступний день перебування жителів Луганщини в місті Лева. Адже тут вони відкрили для себе всю красу одного із найкращих театрів – Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької. Також на малюків чекав перегляд цікавого виступу акробатів, жонглерів та клоунів у Львівському державному цирку.

Впродовж третього дня перебування дітвора ще більше пізнала місто, яке вже так встигла полюбити. Львів малюки побачили із висоти вежі Ратуші Львівської міської ради. Також про таємниці мегаполісу, заснованого в XIII столітті галицьким князем Левом Даниловичем, під час неймовірно цікавої і пізнавальної екскурсії розповів маленьким гостям зі Східної України історик, боєць АТО Ярослав Стасів.

Малюки із великим задоволенням поринали в історичний екскурс містом, який центральною частиною провів Ярослав Стасів. Вузенькі вулички, старовинні храми, дивовижні архітектурні об’єкти, а ще – підземелля Гарнізонного храму святих Апостолів Петра і Павла, підкріплені цікавими розповідями від Ярослава, – усе це назавжди закарбується в пам’яті дітей як хороший спогад про відвідування міста Лева.

Насичений день доповнили також відвідини залу органної музики Львівського музею історії релігії, а також ще один тест-драйв на ковзанах на центральній льодовій ковзанці міста.

Сповнені позитивними враженнями і незабутніми радісними емоціями, дітвора повернулася на рідну Луганщину, де своїм друзям розповідатиме про гостинність і привітність львів’ян, а також про місто, яке варто відвідати кожному.

PS:

Від соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» щиро завдячуємо всім волонтерам, партнерам проекту і тим, хто долучився до організації яскравого перебування дітей із Луганської області в Львові.

Зокрема, засвідчуємо свої шану та повагу:

  • керівництву департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, а також керівництву Навчально-реабілітаційного центру І-ІІ ступенів «Мрія» за поселення дітей;
  • керівництву департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації, а також компаніям-перевізникам за допомогу в організації перевезення дітей по Львову;
  • відділу промоції міста Львова за організацію екскурсії на вежу Ратуші Львівської міської ради;
  • адміністрації мережі бістро «Смачні сезони» за гостинність, а також ситні і смачні обіди для дітей;
  • адміністрації мережі кафе-ресторанів «Пиріжкова хата» за гостинність, а також за ситні і смачні вечері для дітей;
  • адміністрації ресторану «Елегант» від мережі «McDonalds»;
  • голові Львівського благодійного фонду «Солдатські матері – за нову армію» Ользі Тимик за допомогу в організації відпочинку для дітей із Луганщини;
  • Волонтерській організації «Книжкова сотня» за надані подарунки (книжки).

 

Коментарі

Позначки: ,