Львівщина вшанує пам’ять Героїв Небесної Сотні: заплановані заходи

Новини 16 Лютого, 2024 108

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. Саме у цей день 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану

У вівторок, 20 лютого, жителів та гостей області запрошують вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛОВА.

Саме у цей день виповнюється десять років з трагічних подій на Майдані Незалежності в Києві. Цьогоріч подвиг Небесної Сотні згадуватимуть під гаслом «Залишаємося гідними своїх Героїв!».

Вшанують новітніх Героїв на Личаківськоу кладовищі. Зокрема, об 11:00 год відбудеться покладання квітів та запалення лампадок біля могил Героїв, що загинули під час Революції Гідності, генерала Сергія  Кульчицького, полковника Андрія Соколенка та борців за волю України на полі почесних поховань № 67. Опісля духівництво проведе чин екуменічної панахиди.

«У цей день ми згадуємо та вшановуємо сміливість, жертовність та патріотизм Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за майбутнє України. Їхня відвага та непохитна віра в краще завтра для нашої країни залишається прикладом для нас усіх у нашій непохитній вірі, що ми переможемо у боротьбі проти російської агресії», – зазначив директор департаменту комунікації та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

Також о 12:00 год біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні проведуть акцію «Ангели пам’яті».

Довідково:

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. Саме у цей день 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.

Серед Героїв Небесної Сотні 20 – родом із Львівщини.

Коментарі

Позначки: , ,