Львівщина стане розмінною монетою для Зеленського на місцевих виборах

Новини 29 Червня, 2020 613
Олег Канівець. Фото: Ліга нет.

Олег Канівець. Фото: Ліга нет.

Нещодавно у львівській пресі з’явилась інформація про те, що обласний виборчий штаб Слуги народу на Львівщині очолить Олег Канівець. Нагадаємо, в жовтні в Україні відбудуться вибори до місцевих органів влади.

Отож всі політичні сили активно розпочали роботу з формування штабів та підбору кандидатів.

Партія Слуга народу лідирує в загальноукраїнському рейтингу, і тому під її теплу ковдру хочуть потрапити багато одіозних персон. Партія досить молода і слабким місцем Слуг називають відсутність потужних партійних мереж і брак професійних кадрів на керівних партійних посадах, керівників штабів і кандидатів в депутати до місцевих органів влади.

Цим і користується велика кількість старих політиків, які готові за будь яку ціну залізти в партійну мережу і бути висунутим від неї для участі у місцевих виборах. Нещодавно стало відомо, що на посаду керівника виборчого штабу партії Зеленського претендує Олег Канівець, якого давно і добре знають на Львівщині. Екс-депутат, який змінив чотири партії, декілька фракції під час своєї роботи народним депутатом. Більше того, деякі факти з його політичної кар’єри свідчать що не виключно він відігравав роль Троянського коня в партіях проєвропейських українських сил: Наша Україна, Батьківщина і в партії Громадянська позиція Гриценка.

У 1990 році Канівець був одним із засновників Української християнсько-демократичної партії. Вперше став депутатом у 2002 році, пройшовши у Львівську облраду від партії Віктора Ющенка «Наша Україна». Згодом очолював Помаранчевий штаб Стрийського та Жидачівського районів. За час каденції у Львівській облраді встиг «кинути» любих друзів і перейти й очолити фракцію «Батьківщина».

У 2010 році, коли фіктивна «Батьківщина» під проводом Деньковича (колишній народний депутат, якого виключали з «Батьківщини») йшла на вибори у Львівську обласну раду, Канівець був третім номером у його списку. Фінансував вибори фальшивої «Батьківщини». Були подані два списки кандидатів на вибори, що помножило рейтинг партії в регіоні на нуль.

Народним депутатом став в 2012-му від тої ж «Батьківщини», здобувши перемогу на виборах на 126 окрузі. Проте вже через рік зі скандалом вийшов із фракції, за заявою самого депутата «це відбулось у відповідь на бездіяльність її керівництва», чим закріпив за собою клеймо «тушки» у Верховній Раді. За тиждень до виходу з фракції “Батьківщина” він отримав від контрольованого регіоналами бюджетного комітету 2 мільйони 300 тисяч на свій Стрийський округ.

Згодом він заявив про бажання повернутися у фракцію «Батьківщина» або вступити до ВО «Свобода». На цю заяву відреагував заступник голови фракції ВО «Свобода» Андрій Мохник: «Канівець – є тушка «Батьківщини». Те, що він там хоче і заявляє, це жодним чином до «Свободи» не стосується.

Реакція від “Батьківщини” була озвучена куратором львівської області Сергієм Власенком, котрий заявив, що депутата -“тушку” Канівця назад у свої ряди не поспішають приймати.

Після цього Канівець долучився до партії «Громадянська позиція», яку теж зрадив. У березні 2016 році екс-нардеп Олег Канівець покинув її лави, а в 2019 році знову воскрес і очолив виборчий штаб цієї ж політсили і повністю провалив вибори. Стрийщина навіть оспівувала «профі політика»: – «Пика кругла, як подушка! Канівець, то є та тушка».

Якщо чутки про призначення керівником виборчого штабу партії Олега Канівця правда, то, не виключено, що Львівську область як то кажуть „зливають” під інші політичні проекти. При тому дивує мовчання тих Слуг, хто тримав удар на попередніх президентських і парламентських виборах. Адже з таким новим і перспективним керівником штабу, як Канівець, проект Слуг народу на Львівщині помре, так і не народившись.

Коментарі

Позначки: , , ,