Львівщина отримала п`ятирічну обласну програму охорони навколишнього природнього середовища

Новини 23 Лютого, 2021 64

Сесія ЛОР, 22.12.20, фото 4studio

Львівська обласна рада сьогодні, 23 лютого, затвердила Програму охорони навколишнього природного середовища на 2021 – 2025 роки.

Про це повідомляє прес-служба Львівскої обласної ради, пише “Четверта студія”.

Основною метою програми є стабілізація й поліпшення екологічної ситуації на території області та створення безпечного стану навколишнього природного середовища для життя мешканців Львівщини.

Ключовими напрямками затвердженої програми є: розвиток природно-заповідного фонду, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття, зменшення обсягів скидання неочищених та недостатньо очищених стоків у водні об’єкти.

На реалізацію програми у 2021 році з обласного бюджету виділять 31 млн грн. Крім того, планують залучити кошти держбюджету  у сумі 36,2 млн грн та з місцевих бюджетів – понад 5,8 млн грн. Також розраховують на фінансовий ресурс міжнародної технічної допомоги.

Додамо, що перелік природоохоронних заходів, фінансування яких у 2021 році здійснюватимуть з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища депутати планують напрацювати окремо та затвердити на наступних сесіях обласної ради.

Коментарі

Позначки: ,