Львівщина отримала «мисливців за шахедами» (ФОТО, ВІДЕО)

Новини 28 Листопада, 2023 1 195

Щоб придбати та обладнати ці позашляховики, долучилися представники понад 50 ІТ-компаній

До кінця року Львівський ІТ Кластер планує укомплектувати автоматичними турелями 10 мобільних вогневих груп, які будуть збивати «шахеди» над Львівщиною.

Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.

Вони можуть вести вогонь по повітряних цілях без безпосередньої участі людини. Таке рішення дозволить нашим воїнам ППО ще ефективніше захищати об’єкти критичної інфраструктури. Інвестують у це 30 мільйонів гривень. 

«Сьогодні ми спільно зі Львівським IT Кластером в межах проєкту «Мисливці за шахедами», який є частиною ініціативи Львівської ОВА, передали Повітряному командуванню «Захід» перші 5 машин. З міркувань безпеки показую на фото лише те, що дозволили наші оборонці. Щоб придбати та обладнати ці позашляховики, долучилися представники понад 50 ІТ-компаній.

Дякую керівництву та усій спільноті Львівського IT Кластера за те, що підтримали ініціативу Львівської ОВА, а також запропонували круті рішення для того, щоб зробити роботу мобільних вогневих груп ще результативнішою. 

Таким чином станом на сьогодні соціально відповідальний бізнес на запит Львівської ОВА допоміг укомплектували 45 мобільних вогневих груп для ПвК «Захід». Крім того, ми обладнали ще 13 груп. Вони слугуватимуть новому підрозділу, який створили для захисту неба над нашою областю», – йдеться у повідомленні.

Коментарі

Позначки: ,