Львівщина бере участь у 5-му Глобальному тижні безпеки дорожнього руху - Четверта студія

Львівщина бере участь у 5-му Глобальному тижні безпеки дорожнього руху

Новини 10 Травня, 2019 7

6 травня на території усієї країни стартував Тиждень безпеки дорожнього руху у межах 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху, який цьогоріч присвячений темі лідерства та відбувається під гаслом #SpeakUptoSaveLives.

Зазначимо, що триватиме Тиждень безпеки дорожнього руху до 12 травня.

“Щороку у світі помирає близько 1,3 млн людей унаслідок транспортних пригод. Переважно, це люди молодого віку у віці від 18 до 29 років. Дослідження говорять про те, що 90% усі транспортних пригод зумовлені людським фактором. Тому важливо звернути увагу на ті речі, які можуть зберегти здоров’я як водіїв, так і пішоходів не лише Львівщини, але й усієї країн”, – зазначила директор Львівського обласного центру громадського здоров’я Мар’яна Служинська.

За її словами, основними запобіжними заходами є:

  • дотримання правил дорожнього руху усіма сторонами;
  • недопустимість вживання алкоголю та інших наркотичних речовин при керуванні автомобілем;
  • використання пасків безпеки усіма пасажирами транспортних засобів;
  • використання автокрісел для дітей та ін.

“Також особливо важливим є момент надання вчасної екстреної домедичної допомоги”, – додала Мар’яна Служинська.

Окрім того, однією із вагомих причин виникнення дорожньо-транспортних пригод на автомобільних шляхах є і недотримання швидкісного режиму.

“Серед топ-причин також є користування гаджетами під час руху транспортного заходу. На жаль, цим нехтують, але ця проблема залишається у лідерах виникнення дорожньо-транспортних пригод не лише в Україні, але й у інших країнах. Станом на сьогодні, є дуже багато технічних можливостей, зокрема, забезпечення так званих «вільних рук», щоб перебувати на зв’язку”, – розповіла начальник відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Львівській області Тетяна Капись.

Також Тетяна Капись наголосила на дотриманні правил не лише водіями але й безпосередньо пішоходами та велосипедистами.

Коментарі

Позначки: , , , ,