Львівщина 4 червня прощатиметься з видатним композитором Мирославом Скориком

Новини 02 Червня, 2020 171

Мирослав Скорик/ Фото: facebook

Поховають Мирослава Скорика 5 червня, у Львові на Личаківському кладовищі

Видатний український композитор Мирослав Скорик помер 1 червня у віці 82 років. Народного артиста України поховають у п’ятницю, 5 червня, у Львові на Личаківському кладовищі.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє «Сегодня».

Як зазначається, «всі бажаючі вшанувати пам’ять і талант Скорика, зможуть попрощатися з ним у Львові і в Києві. Про це повідомила дружина музиканта, Адріана Скорик».

Прощання з композитором в Києві буде проходити в середу, 3 червня, в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ, о 11:30.

У четвер, 4 червня, з відомим диригентом можна буде попрощатися у Львові. Церемонія відбудеться в Соборі святого Юра о 11:30.

У всьому світі знають і люблять “Мелодію” авторства Мирослава Скорика, а також оперу “Мойсей”. Композитор був визнаний і в Україні: він нагороджений званнями народного артиста України, Героя України, і є лауреатом Національної премії України імені Шевченка.

Скорик став відомим після написання музики до кінофільму “Тіні забутих предків” Сергія Параджанова в 1964 році.

Як повідомили у Львівській міській раді, у середу, 3 червня, прощання з Мирославом Скориком відбудеться у місті Києві з 11.00 до 22.00 в Патріаршому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ (вул. Микільсько-Слобіцька, 5)

В четвер домовина з тілом буде доставлена до Львова, де з 11.00 до 22.00 тіло буде виставлено для прощання в Архикатедральному Соборі Святого Юра (пл. Св. Юра, 5).

В п’ятницю, 5 червня, в 11.00 год. відбудеться чин похорону з Архикатедрального Собору Святого Юра, далі поховання на Личаківському кладовищі. Похорон і прощання відбуватиметься з дотриманням усіх карантинних норм та обмежень. Просимо ставитися з розумінням.

За чином прощання і похорону також можна спостерігати онлайн на сторінці Собору Юра

Посилання на онлайн-трансляцію:

https://streamua.com/component/contushdvideoshare/player/mlviv-sobor-svyura/mlviv-sobor-svyura-kamera-2−2m?Itemid

Для Android та iOS:

http://hls.streamua.com/stream-2/?fbclid=IwAR1R2lt-WnB2rfLEYRbL3hDFMpIC7sCE_27EmwjHQUF-nkWYyP2tkvudVcA

 

Коментарі

Позначки: