Львів’янка представлятиме Україну на конкурсі «Місіс Всесвіт»

Новини 15 Травня, 2018 264

Львів’янка Уляна Оксенюк отримала першу корону конкурсу «Місіс Україна Відкритий світ – 2018». Про це вона написала на своїй facebook-сторінці, пише Львівська газета.

«Львів, перемога наша!!! Я отримала першу корону Місіс Україна Відкритий світ 2018! Це означає, що я представлятиму Україну на конкурсі Місіс Всесвіт на Філіппах!!!!», – написала переможниця.

Уляна Оксенюк була учасницею загальнонаціонального проекту Mrs.World Open Ukraine 2018, організатором якого є Благодійний фонд Ірини Зайцевої.

Як зазначають організатори, «проект Mrs. Ukraine World Open є соціальним заходом, спрямованим на формування іміджу української жінки – активної, освіченої, духовно розвиненої, красивої жінки-матері, орієнтованої на успіх в особистій та професійній сфері, що вірить у свої сили, люблячої свою країну. «MRS.UKRAINE WORLD OPEN» – це не конкурс. Це можливість проявити себе і свої кращі якості, здібності, таланти. Проект спрямований на підтримку сімейних цінностей, утвердження престижу материнства, творчу і соціальну самореалізацію жінок».

Для участі у фіналі конкурсу було відібрано 10 претенденток з усіх регіонів України, які є громадянками України, віком від 25 до 45 років. Учасниці – заміжні, соціально активні, мають хобі, відбулись як особистість. Обов’язковою умовою є також участь у соціальних проектах і благодійність.

Переможниць визначали за такими критеріями:

1. Зовнішні дані;
2. Творчі здібності та таланти;
3. Оригінальність і самобутність;
4. Лідерські якості та вміння вести за собою;
5. Вміння чітко висловлювати свої думки і грамотна мова;
6. Щирість і чарівність.

Конкурсна програма включала такі етапи:

Презентація учасниць. Вміння презентувати себе, заволодіти любов’ю аудиторії;
2. Конкурс національного костюма – самостійна творчість кожної учасниці;
3. Конкурс «Інтерв’ю». Оцінюють рівень ораторського мистецтва учасниць, оригінальність їх відповідей, і, звичайно ж, відсутність комплексів перед камерою;
4. Конкурс «Творчий». Оцінюють майстерність виконання, оригінальність номера кожної учасниці;
5. Конкурс «Повний місяць» – дефіле у вечірніх сукнях. Оцінюють граційність учасниць, легкість і витонченість ходи, вміння носити найвишуканіший наряд – вечірню сукню!

Довідково: Уляна Оксенюк – сімейний адвокат, юрист із сімейного права. Співзасновник ресторану «DELIZIA», в якому виконує обов’язки керівника, діловода, бухгалтера, дизайнера. Власниця салону ексклюзивних вечірніх та весільних суконь «VALERI».

Освіта: юридичний та біологічний факультети Львівського національного університету імені Івана Франка. Аспірантура Інституту екології Карпат Національної академії наук України. Академія професійного бухгалтера.

Найбільшим своїм надбанням, досягненням і багатством вважає своїх трьох дітей, сім’ю та батьків.

Народилася та виросла у Львові, де і познайомилася зі своїм коханим чоловіком Даніелем, який родом з Італії. Вони спільно вирішили жити, працювати, творити та виховувати своїх дітей в Україні.

Сім’ю Уляна називає найбільшим стимулом до безупинного руху, до досягнення нових кар’єрних вершин, до безперервного навчання та вдосконалення. Вважає, що освіта не закінчується на отриманні диплому, а здобувається впродовж усього життя.

Найважливіші професійні цілі:

Як сімейного юриста – зробити усе можливе, щоб допомогти клієнтам зберегти сім’ю, а не розлучитися;

Як керівниці ресторану – докласти усіх зусиль, щоб кожен відвідувач «DELIZIA» повертався із задоволенням та впевненістю отримати бездоганний сервіс та високоякісні страви;

Як власниці салону ексклюзивних суконь – щоб кожна жінка відчувала себе неперевершеною.

Головною метою як матері – виховати своїх дітей людьми із великої букви.

Коментарі

Позначки: , ,