Львів‘янка Алла Черкасова принесла Україні третє “золото” на чемпіонаті Європи з боротьби

Новини 12 Квітня, 2019 277

Українки завоювали три “золота” за один вечір чемпіонату Європи з жіночої боротьби в столиці Румунії Бухаресті.

Третьою переможницею континентальної першості-2019 в складі збірної України стала чемпіонка світу львівська динамівка Алла Черкасова, повідомляє Укрінформ.

У фіналі вагової категорії до 68 кг Черкасова здобула перемогу над Аделою Ханзліковою з Чехії – 11:6.

Нагадаємо, титули чемпіонок Європи в перший день фіналів також завоювали львів’янки Оксана Лівач (50 кг) та Ірина Гусяк (55 кг). Раніше бронзовими призерами континентальної першості з вільної боротьби стали Василь Шуптар (65 кг) і Олександр Хоцяновський (125 кг).

Довідка. Алла Черкасова (нар. 5 травня 1989) — українська борчиня вільного стилю, чемпіонка світу та Європи, призерка чемпіонату світу і Європи, золота медалістка кубку світу. Майстер спорту України міжнародного класу.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури.

Представляє Спортивне товариство «Динамо» (Львівська область) та «Освіта» (Хмельницька область).