Львів’ян запрошують на велоекскурсію оновленими вулицями міста

Новини 19 Вересня, 2022 115

Львів’ян запрошують на велоекскурсію оновленими вулицями міста

Сьогодні, в межах Європейського тижня мобільності, усіх охочих запрошують на оглядову велоекскурсію оновленими вулицями міста.

Про це пише Четверта студія.

«Під час оглядової екскурсії на особистих велосипедах із короткими зупинками на недавно оновлених вулицях міста дослідимо та порівняємо як було раніше та що змінилось», – зазначають організатори.

Місце збору – площа перед Залізничним вокзалом біля фонтану, о 19.00.

Орієнтовний маршрут: Залізничний вокзал – вул.Городоцька – центр – вул.Пекарська – ввл.Мечникова.

Організатори наголошують, що учасникам слід мати велосипедні ліхтарики.

Для участі у велоекскурсії слід зареєструватися за посиланням.

Нагадаємо, Європейський тиждень мобільності’22 у Львові організовує команда департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР разом з КУ City Institute/Інститут міста за підтримки проєкту “Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ” від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Ukraine GmbH та TUMI (Transformative Urban Mobility Initiative).

Співорганізатори: Lem Station, Rubber City, Українська спілка молодих географів, виробники баггі “Мамай”.

Партнери події: управління транспорту та зв’язку ЛМР, ЛКП «Львівелектротранс», Управління патрульної поліції Львова, Львівський історичний музей, Львівська копальня кави, ініціатива Європейського Союзу SPARCS.Lviv та технологічний стартап Share.P – Sustainable Mobility Solution, BISCOTTI, LА П’ЄЦ піца на дровах, IT-компанія Intellias Ukraine.

 

Коментарі

Позначки: ,