Львів’ян запрошують на «Бойківське Різдво»

Новини 25 Грудня, 2023 65

Концертна програма «Бойківське Різдво» 30 грудня у Львові буде наповнена дивовижним колоритом, віртуозною майстерністю

Напередодні Нового року львів’ян запрошують зануритися у незабутнє різдвяне свято – концертну програму «Бойківське Різдво». Подія відбудеться 30 грудня у Львівській національній філармонії.

Початок о 19:00, повідомляють організатори VINIL Concert agency, пише Четверта студія.

Святкову атмосферу цього вечора на сцені філармонії творитиме знаний український колектив – прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина».
Ансамбль «Верховина» – це професійний вокально-хореографічний колектив, який вже понад 70 років тішить шанувальників музичного мистецтва своїми творчими досягненнями. У його складі хорова, танцювальна та оркестрова групи. Щирість, сердечність, талановитість і професійна майстерність «верховинців» за час свого існування полонили серця людей на багатьох сценах світу.

Концертна програма «Бойківське Різдво» 30 грудня у Львові буде наповнена дивовижним колоритом, віртуозною майстерністю, різноманіттям вокально-хореографічних композицій, неповторним звучанням й багатством традиційної української музики, втіленої в народних піснях з Прикарпаття та інструментальних бойківських народних мелодіях.

«Якщо Ви хочете відпочити та насолодитися дивовижними прикарпатськими піснями, а також відчути й наповнитись магічною різдвяно-новорічною атмосферою, Вам неодмінно варто завітати на концерт ансамблю «Верховина». Шануймо традиції разом!» – запрошують на подію організатори VINIL Concert agency..

30 грудня / 19:00 – Львівська національна філармонія

Коментарі

Позначки: