«Львів – Ворскла»: вперше на матчі УПЛ працювала жіноча бригада арбітрів (ФОТО)

Новини 05 листопадаа, 2018 12

Арбітром виступила Катерина Монзуль – перша жінка на цій посаді в історії української Прем’єр-ліги. Фото: "Радіо Свобода"

Матч відбувся у Полтаві

Вперше під час матчу Прем’єр-ліги України гравців судили тільки арбітри-жінки – відповідна інформація з’явилася на офіційному сайті чемпіонату.

На матчі «Львів-Ворскла» працювала бригада під керівництвом Катерини Монзуль. Три її асистентки – Марина Стрілецька, Олександра Ардашева та Анастасія Романюк.

При цьому, як зазначено в інформації про матч, Стрілецька і Ардашева вперше судили матчі Прем’єр-ліги.

Катерина Монзуль у квітні 2016 року стала першою жінкою – головним арбітром матчу чоловічої Прем’єр-ліги України з футболу. Наразі на її рахунку 23 матчі в цьому чемпіонаті.

Катерина Монзуль. Фото: gordonua.com

Матч 14-го туру УПЛ «Львів – Ворскла» відбувся 4 листопада у місті Полтава, – передає «Радіо Свобода».

Як повідомляється на офіційному сайті чемпіонату, матч завершився з рахунком: «Львів» — «Ворскла» — 0:2.

Фото: upl.ua

«Прекрасний поєдинок у Полтаві можна довго аналізувати, зокрема, на тему – як змінити гру команди під час перерви. Річ у тім, що 90 хвилин цієї зустрічі логічно розбити на дві протилежні частини – їх відокремила якраз 15-хвилинна пауза. Перший тайм – це, безумовно, найкращий ігровий проміжок «Ворскли» у поточному сезоні. Можна навіть сказати, що у підопічних Сачка виходило на полі майже все. Майже – за винятком реалізації голевих моментів: полтавці кілька разів хибили, втративши нагоду ще до перерви зробити рахунок розгромним. У цей час полтавці, крім усього іншого, дуже класно комбінували, діючи через дрібний швидкий пас, чого від них бачити незвично.Й от перерва, другий тайм – і зовсім інший «Львів». Якщо досі хлопці Бакалова мали якийсь розгублений, незбалансований вигляд, не показуючи головного «козиря» – щільних організованих дій, то по перерві вони вже нагадували самих себе. Тривалий час у львів’ян не виходило з голевими моментами, однак після 70-ї хвилини «бордово-сині» створили їх чимало. Причому в деяких випадках складніше було не забити. 0:2 – красиві дії «Ворскли» в першому таймі на тлі невезіння «Львова» в другому», – зазначається у повідомленні.

Коментарі

Позначки: , ,