Львів потребує донорів крові усіх груп, особливо з негативним резус-фактором

Новини 31 Серпня, 2023 110

Кожна третя людина хоча би раз у житті потребує переливання крові

У всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові.

Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook, пише Четверта студія.

«Кожна донація крові — можливість врятувати 3 життя: життя військових або цивільних, дорослих або дітлахів. Неважливо, в якому місті ви мешкаєте — цивільним вона потрібна завжди і всюди, а на фронт може бути доставлена з будь-якого куточка України. Ваша кров переможе — долучайтеся до донорського руху!», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Цього тижня особливо потрібні донори крові таких груп:

Київ, Київський міський центр крові: всі групи крові

Вінниця: всі групи крові

Рівне: всі групи крові

Дніпро: всі групи крові

Львів: 1-, 2-, особливо 3-, 4+/-

Херсон: 1-, 2+/-, 3+/-, 4+/-

Запоріжжя: 1-, 2-, 3-, 4-

Миколаїв: 1+/-, 2-, 3-, 4+/-

Луцьк: 1-,2-,3-,4+/-

Житомир 1+

Одеса:

– Обл. станція переливання: всі групи крові

– Обл. дит. лікарня: 1-, 2+/-,3+/-, 4-

Як здати кров?

Зареєструйтеся на сайті ДонорUA, заповніть свої дані та заплануйте донацію на зручний день у календарі в особистому кабінеті. Якщо центр крові у вашому місті співпрацює з платформою ДонорUA, ви будете адресно отримувати сповіщення, коли знадобиться саме ваша кров.

Ознайомтеся з переліком тимчасових і абсолютних  протипоказань, аби знати, чи можна вам бути донором, а також правильно підготуйтеся до донації.

Після процедури завантажте довідку про донацію в особистому кабінеті, аби скористатися бонусами для донорів.

ДонорUA запрошує центри крові до співпраці. Платформа щотижня інформує населення про потреби у крові в містах, які надали відповідні дані, координує донорів та допомагає закривати запити окремих реципієнтів. Працівники центрів крові отримують безкоштовний доступ до панелі керування та технічну підтримку, аби зручно організовувати роботу та підтримувати стабільний запас крові.

Кожна третя людина хоча би раз у житті потребує переливання крові. Після повномасштабного вторгнення рф потреби у крові по Україні зросли на 60%, але і до цього 2/3 пацієнтів не отримували її вчасно або взагалі. Одна донація крові здатна врятувати три життя, й абсолютна більшість повнолітніх людей можуть бути донорами. Долучайтеся — ваша кров переможе!

Коментарі

Позначки: