ЛКП «Зелений Львів» отримає новий мікроавтобус за мільйон гривень

Новини 30 Листопада, 2020 318

Фото з відкритих джерел

Львівське комунальне підприємство «Зелений Львів» придбає мікроавтобус Peugeot Boxer за 996 тис. грн у ТОВ «Ілта Львів».

Про це повідомляють Наші Гроші Львів, пише “Четверта студія”.

Комунальники отримають семимісний фургон 2020 року випуску з кузовом для перевезення спецтехніки. До комплектації автомобіля входить також круїз-контроль, передній кондиціонер та протитуманні фари. На сайті Peugeot такий фургон коштує від 997 тис. грн.

Мікроавтобус поставлять до кінця цього року. Він потрібен підприємству через збільшення кількості робіт та працівників, − пояснив редакції директор ЛКП «Зелений Львів» Володимир Данилюк.

«Ми постійно перевозимо бригади, оскільки обслуговуємо райони та парки міста, до наших обов’язків входить обрізка, санітарне прибирання, висадка квітників, дерев. Наразі маємо дві старі газелі на сім місць, які часто потрібно ремонтувати», − зазначив він.

Комунальне підприємство «Зелений Львів» підпорядковане департаменту містобудування Львівської міської ради. Його створили для догляду за озелененням та благоустроєм. Підприємство слідкує за зеленими насадженнями площею 1 тис. 765 га. Воно також є замовником будівництва меморіалу Небесної сотні на вул. Максима Кривоноса, ремонтів майданчиків, будівництва доріжок і громадських просторів у парках Львова.

Про тендер

Єдиним конкурентом на торгах фірми «Ілта Львів» було ТОВ «Союз Автомотів». Під час аукціону учасники не знижували своїх пропозицій, однак ціна «Ілта Львів» була на 3,5 тис. грн дешевшою.

Про переможця

Львівська компанія «Ілта Львів» зареєстрована 1994 року. Фірма має автомобілі центри Citroen та Peugeot на вул. Городоцькій, 288 у Львові. Кінцевими контролерами підприємства є Данило та Павло Яреми, Ірина Цеголко, Роман Маркович, Андрій Волинець та Олександра Волошиновська.

Співвласник компанії Данило Ярема був депутатом Львівської обласної ради від «Нашої України» протягом 2006-2010 років. Інша співвласниця Ірина Цеголко є дружиною представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Львівській області Петра Цеголка.

Протягом 2019-2020 років фірма отримала державних замовлень на 175 млн грн, враховуючи поточну угоду. Найбільший договір компанії – автомобілі для Національної поліції України за 136 млн грн.

Коментарі

Позначки: ,