Ліси Львівщини обіцяють посилено патрулювати

Новини 31 Березня, 2020 130

Іван Собко

Львівська ОДА звернеться до лісгоспів з проханням патрулювати ліс від осіб, які вирішили компанією відпочити на природі.

Про це сьогодні, 31 березня, під час брифінгу повідомив заступник голови Львівської ОДА, керівник комісії із ліквідації надзвичайної ситуації Іван Собко, пишуть Варіанти.

“Є проблема в дотриманні карантинних заходів окремими мешканцями Львівської області. Ми сьогодні на штабі це питання також розглядали і сигналізували уряду та головному санітарному лікарю України, що багато мешканців ігнорують карантинні заходи і відбувають сім’ями, цілими групами на природу в ліс, парки, де розводять багаття і, відповідно, смажать шашлик та інші продукти” – наголосив Іван Собко.

Він пояснив, що цих вихідних у парках Львова зафіксували великі скупчення осіб, що є неприйнятним в умовах карантину. Щоб унеможливити таку поведінку мешканців області, Львівська ОДА планує звернутися до лісогосподарських та мисливських підприємств Львівщини з проханням посилити патрулювання у лісі.

“У ці вихідні десятки фактів скупчень осіб, особливо на природі, в парках, були чітко зафіксовані як керівниками органів місцевого самоврядування і виконавчої влади, так і поліцією.

Щоб такі факти не продовжувалися, ми будемо просити керівника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеку, начальника “Галсільлісу”, керівників державних, приватних і комунальних мисливських товариств посилити заходи безпеки і відвідувань на своїх об’єктах і в лісі, зокрема, тому що кількість скупчень людей, особливо у вихідні, є неймовірно великою” – заявив Іван Собко.

Коментарі

Позначки: , ,