Ліга чемпіонів УЄФА: «Динамо» зіграло внічию з «Ференцварошем»

Новини 29 Жовтня, 2020 220

Наступний матч “Динамо” проведе 4 листопада на “Камп Ноу” проти “Барселони”

Футболісти київського “Динамо” не втримали перевагу у два голи у виїзному матчі з угорським “Ференцварошем” у другому турі групового етапу  Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2020/21.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на Укрінформ, поєдинок у Будапешті завершився внічию – 2:2.

У “Динамо” м’ячі забили Віктор Циганков, який на 28-й хвилині реалізував пенальті, та Карлос Де Пена (41); у складі господарів відзначилися Токмак Нгуен (59) і Франк Болі (90).

Кияни догравали матч у меншості – на 85-й хвилині за друге попередження червону картку отримав капітан “біло-синіх” Сергій Сидорчук.

В іншому поєдинку квартету G Ліги чемпіонів італійський “Ювентус” в Турині поступився іспанській “Барселоні” – 0:2.

Турнірне становище: “Барселона” – 6 очок, “Ювентус” – 3, “Динамо” – 1, “Ференцварош” – 1.

Наступний матч “Динамо” проведе 4 листопада на “Камп Ноу” проти “Барселони”.