Лідера “Слуги народу” звинуватили у подвійному громадянстві

Новини 17 Листопада, 2019 210

Давид Арахамія Фото: Оbozrevatel

Арахамія має водійське посвідчення і паспорт громадянина США, – ЗМІ

Главу фракції “Слуга народу” Давида Арахамія звинуватили в подвійному громадянстві.

Про це пише «Четверта студія» з посиланням Оbozrevatel.

Як зазначається, відразу кілька телеграм-каналів розповсюдили інформацію, що народний депутат нібито володіє паспортом громадянина США. Першим з них був канал “Темний лицар”, який пов’язують з одіозними мажоритарниками СН Олександром Дубінським або Максимом Бужанским.

При цьому конкретні дані з’явилися на каналі “Розвідника”, де сказано, що Арахамія має статус US Person. “Цей термін використовується Сполученими Штатами стосовно: громадянина США, іноземця, законно прийнятого на постійне проживання, компанії, яка зареєстрована в США”, – написано в повідомленні.

“Є достовірна інформація про те, що Давид Арахамія має водійське посвідчення в США, отримане на ім’я David Broun, і паспорт громадянина США, який був виданий на ім’я David Arakhamiya”, – стверджує джерело.

За даними каналу, статус US Person Арахамія отримав в зв’язку з тим, що “його компанія TemplateMonster мала американську юрисдикцію: партнер нардепа був громадянином США”.

У свою чергу колишній народний депутат Ігор Мосійчук на своєму каналі заявив, що у нього є докази того, що Арахамія має американський паспорт, причому “фактаж набагато більший, ніж у “Розвідника”.

Схоже, що на наступному тижні нас очікує найгучніший політичний скандал в Україні: глава фракції Слуга народу – громадянин США, пише UA-Reporter.com.

Голова фракції «Слуга Народу» в українському парламенті Давид Арахамія має статус US Person – цей термін відносно нього використовується, як до громадянина США, що підтверджується відповідним американським паспортом, виданим на ім’я David Arakhamiya . Наявність громадянства США у Арахамії також було встановлено в ході судового процесу 2010 року по звинуваченню компанією Microsoft компанії TemplateMonster (співзасновник громадянин США Давид Арахамія).

Саме громадянство США Давид Арахамія отримав якраз як співзасновник американської компанії TemplateMonster , в якій він пропрацював 7 років і яку  пізніше було продано приватному інвестфонду.

Інформацію про наявність громадянства США Давид Арахамія приховав при подачі відповідних документів кандидатом в народні депутати до ЦВК, чим порушив закони та Конституцію України!

US Person – цей термін використовується Сполученими Штатами стосовно:

1. Громадянина США
2. Іноземця, законно прийнятого на постійне проживання
3. Компанії, яка зареєстрована в США

Статус US Person Давид Арахамія отримав в зв’язку з тим, що його компанія TemplateMonster мала американську юрисдикцію: партнер Арахамія був громадянином США. Ще одним фактом, який підтверджує факт наявності американського громадянства Давида Арахамія є судовий процес, в якому Microsoft в 2010-му році звинуватила TemplateMonster в порушенні авторських прав і пред’явила позов на суму $ 110 млн, в забезпечення прав позивача було накладено судовий арешт на всі рахунки, автомобілі та нерухоме майно Давида Арахамія і його партнерів в США. Суд закінчився мировою угодою і сплатою судових витрат в розмірі $ 2,5 млн на адресу Microsoft. Пізніше маркетплейс TemplateMonster був проданий приватному американському інвестфонду, після 7 років роботи за контрактом Давид Арахамія вийшов з керівництва компанії.

Є достовірна інформація про те, що Давид Арахамія має водійське посвідчення в США, отримане на ім’я David Broun, і паспорт громадянина США, який був виданий на ім’я David Arakhamiya.

Першим про подвійне громадянство Давида Арахамія заявив телеграм-канал Темний Лицар (https://t.me/dark_k/334). Схоже, що на наступному тижні нас очікує найгучніший політичний скандал в Україні: глава фракції Слуга народу – громадянин США.

 

Коментарі

Позначки: , , ,