Квартиру Гонтаревої у Києві обшукали

Новини 12 Вересня, 2019 43

Фото: "Українська правда"

Державне бюро розслідувань проводить обшуки у київській квартирі, де прописана екс-глава Національного банку Валерія Гонтарева.

Про це повідомляє «Українська правда».

Дослівно Гонтарева: “У мене зараз у Києві за місцем прописки на Великій Житомирській зламали ломом двері, й десятеро осіб у бронежилетах проводять обшук. Учора ПриватБанк, сьогодні я…”

Екс-глава НБУ додала, що правоохоронці в масках і з автоматами. Наразі за місцем обшуку нікого немає, оскільки у цій квартирі мешканців не проживають майже рік.  За її словами, адвокат вже давно повідомив ГПУ І ДБР, що екс-глава НБУ проживає в Лондоні.

За словами Іванової, обшуки проводяться у домоволодіннях всіх учасників провадження, зокрема і у Валерії Гонтаревої.

Що було раніше:

12 вересня ДБР проводить обшуки на концерні “Укробронпром” та на підприємствах-експортерах, що входять до його складу. Слідчі дії відбуваються в рамках кримінального провадження за фактом зловживання службовим становищем посадових осіб правління Національного банку України у 2016 році.

У 2016 році главою НБУ була Валерія Гонтарева.

Передісторія:

У липні 2019 року ДБР почало розслідування про нібито зловживання владою чиновниками Нацбанку.

За інформацією правоохоронців, НБУ дозволив банкам, які обслуговують “Укроборонпром”, самостійно здійснювати авансові платежі в іноземній валюті за імпорт/експорт.

27 серпня суд дав дозвіл слідству привести на допит Гонтареву, оскільки вона не з’являлась за повістками.

 

Коментарі

Позначки: , , ,