Кучма більше не представлятиме Україну у ТКГ

Новини 28 Липня, 2020 136
Кучма більше не представлятиме Україну у ТКГ. Фото: офіс презитента.

Кучма більше не представлятиме Україну у ТКГ. Фото: офіс презитента.

Представник України на переговорах в Мінську Леонід Кучма більше не братиме участь в діяльності Тристоронньої контактної групи.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента України, пише “Четверта студія”.

Глава держави наголосив, що робота Леоніда Кучми в Мінському процесі була надзвичайно важливою та водночас складною, і зазначив, що з шаною та повагою ставиться до його рішення про припинення участі в діяльності ТКГ.

«Дякую за всі зусилля, яких ви доклали для розблокування Мінського процесу задля досягнення миру. Ваш досвід був надважливим і надзвичайно потрібним. Завжди готовий почути вашу пораду в майбутньому», – сказав Володимир Зеленський під час зустрічі з Леонідом Кучмою, яка відбулася 28 липня.

Зі свого боку другий президент України зазначив, що за останній рік робота ТКГ була відновлена та значно просунулася, було здійснено низку важливих кроків, досягнуто важливих домовленостей.

Леонід Кучма зауважив, що й надалі у разі потреби готовий ділитися досвідом і надавати консультації щодо кроків на шляху до встановлення миру.

Нагадаємо, президент України в 1994-2005 роках Леонід Кучма вдруге став на чолі української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі третього червня 2019 року.

Коментарі

Позначки: , ,