Козицький прокоментував інтерв’ю Мендель

Новини 12 Травня, 2026 49
Максим Козицький розповів, як жителі Львівщини можуть допомогти армії та переселенцям

Заява начальника ЛОВА

Інтерв’ю Юлії Мендель Такеру Карлсону – це цілеспрямований дезінформаційний удар по Україні в момент, коли ворог намагається зламати нашу міжнародну підтримку.

Про це пише начальник ЛОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.

“Карлсон – не випадковий майданчик. Його аудиторії роками продають просту брехню: Україна «сама винна», Україну «не треба підтримувати», Зеленський «заважає миру».

Саме тому мішень – не лише наш Президент. Мішень – зброя для України, санкції проти росії, довіра партнерів до нашої держави і право завершити цю війну на наших умовах.

Уже понад 6 років я щодня бачу роботу Президента не з ефірів. Бачу її через щоденний контакт. Бачу після атак, коли потрібні швидкі рішення. У підтримці громад. У потребах оборони. У боротьбі за кожен пакет допомоги і справді справедливий мир для України.

Українці вже давно навчилися чути фальш. Навіть коли її загортають у «сміливі інтерв’ю».

Світ теж має навчитися бачити головне: Україну не можна міряти чужими образами та російськими наративами.

Вистоїмо!”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

Позначки: , ,