Коронавірус вже у Польщі – ЗМІ

Новини 27 Лютого, 2020 257

Ілюстрація: 24 Канал

Вірусом-убивцею заразилася 25-річна дівчина

У польському місті Лодзь зафіксували перший випадок інфікування коронавірусом з Китаю. 

Як пише “Четверта студія” з посиланням на УНІАН, про це 27 лютого повідомляє місцевий сайт Express Ilustrowany.

Вірус виявили у 25-річної дівчини. Зазначається, 25-річна дівчина провела місяць у Таїланді.  До польського Лодзя вона повернулася 22 лютого, у неї було погане самопочуття.

За повідомленням ЗМІ, тест на коронавірус показав позитивний результат, інфіковану перевіряють. Офіційного підтвердження або спростування інформації про випадок коронавірусу в Польщі поки немає.

Як повідомлялося, наприкінці грудня 2019 року влада Китаю повідомила про спалах пневмонії невстановленого походження в місті Ухань. Збудником захворювання став новий тип коронавірусу. Вірус передається від людини до людини, інкубаційний період становить близько двох тижнів. Всесвітня організація охорони здоров’я 30 січня 2020 року оголосила надзвичайну ситуацію міжнародного значення в зв’язку з поширенням коронавірусу з Китаю.

За даними МОЗ, у світі станом на 27 лютого зареєстровано 82 тис. 164 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 тис. 801 – летальні, одужали 32 тис. 897 осіб. Найбільше хворих – у Китаї, де кількість підтверджених випадків становить на сьогодні 78 тис. 630, померли 2 тис. 747 осіб. На території Європи зареєстровано 478 випадків захворювання COVID-19 в 17 країнах. В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

У Міністерстві охорони здоров’я Польщі прокоментували інформацію про інфікування мешканки Лодзя коронавірусом COVID-19. Там кажуть, що офіційно діагноз не підтверджено. Про це повідомляє Bialystok.

Коментарі

Позначки: ,