Коронавірус у Львівській області не відступив і після чотирьох місяців карантину, – Синютка (ВІДЕО)

Новини 06 Липня, 2020 453

Олег Синютка. Фото 4studio

Народний депутат від “Європейської Солідарності” пропонує Козицькому і Садовому зібратись і спільно напрацювати конкретні дії для убезпечення здоров’я та життя мешканців міста та області

Народний депутат фракції “Європейська солідарність” Олег Синютка закликав міського голову Андрія Садового та голову Львівської ОДА Максима Козицького перестати з’ясовувати політичні стосунки, а почати працювати.

Про це нардеп наголосив у своєму відеоблозі, пише Четверта студія.

За його словами, влада не вживає конкретних заходів щодо боротьби з епідемією коронавірусу, а лише бездіє.

“Сьогодні ми маємо на Львівщині надзвичайно тривожну ситуацію боротьби з епідемією. Кількість хворих на коронавірус у кінці минулого тижня сягнула цифри 176, за вихідні ми знову маємо чисельність більше 100 хворих кожного дня, і це найбільше по всій країні. Впродовж тривалого часу Львівщина залишається, на жаль, лідером в поганому ґатунку за кількістю хворих на коронавірус. Замість того, щоб вживати конкретні заходи боротьби з епідемією, ми лише бачимо, що влада бездіє. Вона нічого не робить, щоб позбавити громадян загрози захворіти коронавірусом. Сьогодні дуже важливо здійснити конкретні кроки боротьби”, – наголосив Синютка.

Нардеп переконаний, що ситуація на Львівщині ще більше загострюється через заборону роботи закладів громадського харчування після 22 години.

“Я переконаний, що ситуація на Львівщині ще більше загострюється, у зв’язку з тим, що підприємці отримують великі збитки, а влада замість того, щоб допомагати – обмежує діяльність закладів харчування після 22 години. Виникає враження, що коронавірус виходить на нічне патрулювання. Це ще раз говорить про те, що влада не професійна. Але я вважаю, що не потрібно тільки критикувати – сьогодні треба пропонувати конкретні заходи”, – додав народний обранець.

Олег Синютка також закликав міського голову Львова Андрія Садового зібрати у вівторок ТЕБ і НС та запропонувати конкретні заходи підтримки бізнесу.

“Я як один із співголів міжфракційного об’єднання “Львівщина” вважаю, що пора обласній владі перестати з’ясовувати стосунки з міською, нам потрібно зібратись разом і запропонувати реальні кроки. Більше того, я переконаний, що у вівторок повинна зібратись міська комісія з надзвичайних ситуацій і запропонувати конкретні заходи підтримки бізнесу. Надалі так тривати не може. Пане голово міський, пане голово Львівської ОДА, ви повинні зібрати депутатів фракції “Львівщина”, і ми повинні провести відверту та серйозну розмову”, – наголосив політик.

Декілька тижнів поспіль Львівщина перебуває в лідерах по виявленню нових випадків захворювання на коронавірус. Уже…

Опубліковано Олег Синютка Понеділок, 6 липня 2020 р.

Коментарі

Позначки: , , , , ,