Кому на Львівщині пропонують зарплату понад 50 тисяч гривень

Новини 15 Листопада, 2020 34 570

Фото ілюстраційне. Джерело: "Прочерк"

У найкращому становищі водії-міжнародники та фахівці з логістики.

Що може бути гіршим, аніж пошук роботи в умовах карантину? Але навіть за таких непевних умов є компанії, які розвиваються і створюють вакансії з доволі-таки непоганими зарплатами, пише “Четверта студія” з посиланням на “Еспресо”.

Звичайно, левова частка таких вакансій з ІТ-сфери. Особливо у Львові, де ІТ-кластер дуже добре розвинений. Та, виявляється, і для “неайтішників” на ринку праці Львівщини є вакансії, де пропонують зарплату у 30-50 тисяч гривень та вище. Їх не так багато, як би хотілось, але вони є.

Враховуючи прикордонне розташування Львівщини, чи не найбільше “золотих” вакансій для водіїв-міжнародників категорії С та Е. В середньому досвідченим водіям пропонують 1500-2000 євро зарплати. Кандидати мають мати чіп-карту водія, кваліфікаційну карту і тямити в оформленні транспортної документації. Найвища зарплата, яку пропонують у Львові у сфері логістики, 90-160 тисяч грн. Такі гроші готові платити вантажному брокеру, який має хоча б рік досвіду роботи. Утім, у примітках вказано, що зарплата – це насправді комісійні. Це означає, що насправді ніхто не гарантує, що платитиме саме таку зарплату.

Останні два-три роки в Україні справжній бум американських вживаних авто, отже, є чимало вакансій для продавців заокеанських машин. Тим, хто знається на автомобілях, вміє продавати, а бажано ще й вести сторінки у соцмережах, пропонують зарплати від 25 тисяч до 70 тисяч гривень на місяць. Роботодавці запевняють, що таких грошей тепер не заробиш, працюючи на офіційних дилерів автомобільних торгових марок. Мовляв, продажі нових авто нині майже зупинились.

Для досвідчених водіїв, які мають власний транспорт, є кілька вакансій, де обіцяють зарплату у 30-50 тисяч гривень на місяць. Це вакансії для таксистів від відомих мобільних сервісів. Жоден з них насправді не є службою таксі, тож формально водій, який з ними співпрацює, не насправді працевлаштований. Хіба що зареєструється як ФОП і сплачуватиме податки. Ще кілька вакансій з такою ж гіпотетичною зарплатою – для кур’єрів з авто. Але тут так само не йдеться про офіційне працевлаштування.

Неочікувано серед вакансій з найвищими зарплатами опинився зубний технік у Червонограді. Фахівцю, який має досвід роботи з цирконом та прескерамікою, обіцяють від 30 тисяч до півмільйона гривень (оплата залежить від виробітку). До порівняння, у Львові зубним технікам пропонують зарплату до 30 тисяч. Утім, може, у Червонограді менша конкуренція, тому потенційна зарплата вища.

Від 30 до 70 тисяч гривень пропонують моделі-стримеру, яка може вести прямі трансляції в Instagram та LiveMe. Основні вимоги: харизматична зовнішність і базова англійська. Зголошуватись можуть як дівчата, так і хлопці. Конкурентною перевагою кандидатів є акторська майстерність, вміння танцювати, робити макіяж чи готувати.

Середній заробіток у тисячу доларів обіцяють також інстаграмерам, які вже мають від п’яти тисяч підписників. Для цього треба кілька разів на тиждень згадувати у своїх постах товари “дружніх” брендів. Винагорода залежатиме від кількості коментарів під постом.

Карантин вніс свої корективи у роботу багатьох компаній. Тож якщо досі компанії шукали просто торгових представників, то тепер з’являється все більше вакансії для тих, хто вміє продавати дистанційно, організовувати переговори через GoogleMeet та Zoom. Серед вимог до таких кандидатів не лише досвід роботи у сфері прямих продажів, а й артистизм та наявність ґаджетів з хорошими камерами. Таким “дистанційним продавцям” переважно пропонують суттєво вищі зарплати, ніж традиційним торговим представникам. Воно й не дивно, адже переконати клієнта придбати партію товару без особистої зустрічі значно важче, ніж при живій зустрічі.

На жаль, кожна друга вакансія на онлайн-ресурсах з пошуку роботи у Львові, де пропонують зарплату близько 30 тисяч гривень чи більше, – на заводах у Польщі та Німеччині. Попри карантинні обмеження на виїзд за кордон і обов’язковий карантин після прибуття в країну призначення, пропозицій роботи для українців за кордоном чимало. При цьому більшість вакансій – саме на промислових підприємствах. Натомість жодної вакансії у сфері послуг – ані кухарів, ані покоївок у ЄС наразі не потребують.

Аналіз проведений на основі оголошень на ресурсах work.ua, rabota.ua, jooble.org та olx.ua.

Коментарі

Позначки: ,