Гирьовики Львівщини представлятимуть Україну на Чемпіонаті Європи

Новини 28 Вересня, 2020 44

у Києві завершився Чемпіонат України з гирьового спорту. Доволі успішно на змаганнях виступила збірна команда Львівщини. Зокрема, спортсменка Анжеліка Намєснік стала найсильнішою серед дорослих у трьох різних дисциплінах: поштовху гир за довгим циклом, двоборстві та ривку гирі. Ще один представник збірної команди Львівщини Володимир Андрейчук виборов 1 місце серед ветеранів у поштовху гир за довгим циклом. За підсумками чемпіонату гирьовики Львівщини Михайло Домінюк та Анжеліка Намєснік вибороли право представляти національну збірну команду України на чемпіонаті Європи, що відбудеться у Данії на початку жовтня цього року. Зауважимо, участь у змаганнях представники Львівщини взяли за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

У Києві завершився Чемпіонат України з гирьового спорту. Доволі успішно на змаганнях виступила збірна команда Львівщини. Про це інформує Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОДА. 

Зокрема, спортсменка Анжеліка Намєснік стала найсильнішою серед дорослих у трьох різних дисциплінах: поштовху гир за довгим циклом, двоборстві та ривку гирі.

Ще один представник збірної команди Львівщини Володимир Андрейчук виборов 1 місце серед ветеранів у поштовху гир за довгим циклом.

За підсумками чемпіонату гирьовики Львівщини Михайло Домінюк та Анжеліка Намєснік вибороли право представляти національну збірну команду України на чемпіонаті Європи, що відбудеться у Данії на початку жовтня цього року.

Зауважимо, участь у змаганнях представники Львівщини взяли за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Коментарі

Позначки: ,