Громадськість Львівщини запрошують долучитись до віче з нагоди 5-ої річниці Революції Гідності

Новини 20 Листопада, 2018 230

Мешканців Львівщини запрошують долучитись до заходу, пригадати події Майдану та гідно вшанувати полеглих борців за свободу

Завтра, 21 листопада, Львівщина відзначатиме 5-ту річницю Революції Гідності та Свободи.  З цієї нагоди на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбудеться громадське віче.

Відтак мешканців Львівщини запрошують долучитись до заходу, пригадати події Майдану та гідно вшанувати полеглих борців за свободу. Віче розпочнеться о 17:00 годині.

«Багато заходів із відзначення річниці Революції Гідності починаються вже сьогодні, 20 листопада. Зокрема, о 17:00 годині у бібліотеці на площі Ринок відбудеться зустріч «Майдан – момент, що змінив хід історії. Також понад 50 різноманітних заходів відбудуться у районах Львівщини», – розповів директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Нагадаємо, що також до річниці Революції Гідності на Личакові вшанують полеглих Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, окрім цього на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченко відтворять події Майдану.

Коментарі

Позначки: ,