Городоцька прокуратура подала позов, щоб визнати недійсним договір на користування страдецькою дорогою

Новини 04 Червня, 2020 1 057
Будівництво біля гори у Страдчі тимчасово зупинили. Фото: Андрій Шумський.

Будівництво біля гори у Страдчі тимчасово зупинили. Фото: Андрій Шумський.

Дорога надана підприємству у строкове користування на безоплатній основі для здійснення господарської діяльності, що суперечить ст.ст.18, 19 Лісового кодексу України та завдає шкоди інтересам держави

Городоцька прокуратура подала позов, щоб визнати недійсним договір на користування страдецькою дорогою. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області, пише Четверта студія.

Ідеться про лісову дорогу, яка перебуває у постійному користуванні Страдчівського навчально-виробничого комбінату Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України» та розташована на території Великопільської та Порічанської сільських рад Яворівського району поблизу Страдецької гори, що в с.Страдч Яворівського району.

Встановлено, що ця дорога була надана підприємству у строкове користування на безоплатній основі для здійснення господарської діяльності, що суперечить ст.ст.18, 19 Лісового кодексу України та завдає шкоди інтересам держави.

Окрім цього, договір укладено без рішення уповноваженого органу виконавчої влади.

Враховуючи вказане, 03.06.2020, Городоцькою місцевою прокуратурою в інтересах держави подано до Господарського суду Львівської області позовну заяву, у якій прокурори вимагатимуть визнання цього договору недійсним.

Коментарі