Голубовська висловилася про вакцинацію на вокзалах: “може роздути епідемію ще більше”

Здоров'я 24 Жовтня, 2021 113

Фото: ФБ/UNICEF Ukraine

Організована на вокзалах вакцинація від COVID-19 може сприяти поширенню хвороби та погіршити епідеміологічну ситуацію, заявила інфекціоніст, завкафедри інфекційних хвороб Національного медуніверситету імені Богомольця Ольга Голубовська.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на РБК-Україна, про це розповіла заслужений лікар України розповіла в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”.

Так, щеплені громадяни в “червоних” зонах карантину заражатимуться самі й будуть заражати інших, попередила медик.

“Зараз треба ще вміти вакцинувати, щоб не роздути цю епідемію ще більшою мірою… Так, як вона проводиться зараз на вокзалах, то вона 100% може погіршити”, – зазначила Голубовська.

Лікар висловила сподівання, що таку практику щеплювати від коронавірусу людей на вокзалах в Україні припинять.

Голубовська вважає, що коли йде зростання випадків зараження, особливо в “червоних” зонах, стратегія вакцинації повинна бути інша.

“Можна вакцинувати де завгодно. Але до вакцинованих потрібен особливий підхід – їх потім треба ізолювати. Ідеально – як зробили в Китаї, але це неможливо імплементувати у нас. Але вакцинувати на вокзалі… вони штурмують, ви поцікавтеся, що там діється на вокзалі, які скандали з провідниками… І потім вони, будучи вже вакцинованими, перебуваючи в “червоній” зоні, вони будуть інфікуватися”, – каже лікар.

Коментарі