Тривалість гідравліки залежить від кількості виявлених поривів
Цьогоріч гідравлічні випробування теплових мереж планують проводити після завершення карантину.
Про це повідомила заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарств Ірина Маруняк.
«Зазвичай гідравлічні випробування теплових мереж ми проводимо після завершення опалювального сезону. Натомість цього року гідравліку наші тепловики будуть проводити після завершення карантину. Важливо, щоб зараз, в цей непростий час, мешканці нашого міста стабільно отримувати гарячу воду”, – каже Маруняк.
За її словами, щодо гідравліки, то під час цих випробувань “ми зупиняємо усі джерела теплопостачання, зокрема ТЕЦ-1 і ТЦ «Північну» (ТЕЦ-2), зупиняємо подачу гарячої води, і подаємо в теплові мережі воду з підвищеним тиском, щоб зрозуміти, як мережі працюють, як витримують навантаження. Як правило, виникають пориви в тих місцях трубопроводів, які є пошкоджені. Далі виявлені пориви на трубопроводах ми ліквідовуємо”.
“Гідравліка є дуже важливою. Адже, якщо не виявити слабких місць на тепломережі, їх не ліквідувати, то є небезпека, що під час пуску тепла можуть виникати аварійні ситуації. Також, що важливо, під час гідравліки відбувається зупинка ТЕЦ-1 і ТЕЦ-2 — найбільших джерел теплопостачання, які працюють цілий рік. І саме тоді ми можемо відремонтувати їхнє обладнання, щоб спокійно входити в новий опалювальний сезон. Тривалість гідравліки залежить від кількості виявлених поривів. Зазвичай вона триває до місяця часу”, — розповіла Ірина Маруняк.