Ганущин запросив усіх депутатів поїхати у Київ на віче (ВІДЕО)

Новини 05 Грудня, 2019 341

фото 4studio

Сьогодні, 5 грудня, під час позачергової сесії Львівської обласної ради Олександр Ганущин закликав усіх присутніх у залі депутатів поїхати на віче до Києва та висловити свою громадянську позицію стосовно подальшого вектора розвитку України, інформує 4studio.

“Переважна більшість тут нині присутніх депутатів 6 років тому були не простими відвідувачами Майдану і власне тепер, 8 грудня, о 13:00 на центральній площі України, Майдані, відбудеться віче, де буде обговорено перехід нашою країною “червоних ліній” перед Нормандським форматом.

Даю доручення здійснити обдзвін керівництва фракцій і отримати відповідь щодо участі кожного депутата у централізованому виїзді в Київ на вказаний захід, де будуть звучати питання, про які ми з вами проголосували у зверненні”, – зазначив голова Львівської облради.

Нагадаємо, лідери опозиційних до зе-команди політичних партій підписали спільну заяву щодо необхідності напередодні Нормандської зустрічі нагадати владі про «червоні лінії» – вимоги українського народу, які ніхто не має права зігнорувати.

 

 

Коментарі

Позначки: , , , ,