Фонд держмайна виставив на аукціон Воютицький спиртозавод

Новини 21 Листопада, 2020 57

Фото: Економічна правда

Аукціон з приватизації спиртозаводу відбудеться 17 грудня 2020 року. Стартова ціна – 32 млн грн.

Фонд держмайна виставив на приватизаційні аукціони ще два об’єкти “Укрспирту” –  Вишняківське (стартова ціна 22,4 млн грн) та Воютицьке МПД (стартова ціна 32 млн грн).

Як пише «Четверта студія» з посиланням на «Економічну правду», про це повідомляє прес-служба Фонду держмайна.

Зазначається, що аукціон з приватизації Воютицького МПД відбудеться 17 грудня 2020 року, актив знаходиться у Львівській області, Самбірському р-ні, с. Воютичі.

До його складу входять, зокрема, цех розливу, виробництва концентрату квасного сусла і полісолодових екстрактів, будівля насосної станції води, варочне і дріжджебродильне відділення.

“Переможці аукціонів, після отримання права власності на об’єкт, отримають також можливість стати учасниками нового ринку виробництва спирту”, – додали у Фонді.

Нагадаємо:

Фонд держмайна продав на приватизаційному аукціоні Марилівське МПД і зберігання спирту (Тернопільська область), стартова ціна зросла у 2,2 разів – з 54,7 млн грн до 120 млн грн.

Марилівське МПД і зберігання спирту (Тернопільська область) на приватизаційному аукціоні купила компанія з Молдови Zernoff, яка позиціонує себе як найбільшого виробника етилового спирту в Молдові.

Шостий об’єкт “Укрспирту” “пішов з молотка” за ціну, майже втричі вищу за стартову. Держпідприємство на Львівщині придбало ТОВ “ФІНАНС-СЕРВІС ПЛЮС”.

Коментарі

Позначки: ,