ФК “Львів” програв дома “Чорноморцю” у чемпіонаті України

Новини 23 Лютого, 2019 114

Ілюстрація: "Укрінформ"

Футболісти клубу “Львів” поступилися у 19-у турі чемпіонату України серед клубів Прем’єр ліги одному з аутсайдерів першості – одеському “Чорноморцю” – 0:1.

Єдиний м’яч на львівському стадіоні “Україна” на 32-й хвилині провів Віталій Гошкодеря, повідомляє Укрінформ.

У першій сьогоднішній грі “Маріуполь” на домашній арені імені Володимира Бойка здолав донецький” Олімпік” – 2:1. У цій зустрічі арбітр Денис Шурман з Київщини призначив два пенальті у ворота гостей, які реалізували Олександр Піхальонок (на 45+4 хвилині) та Андрій Борячук (на 48-й). У складі “Олімпіка” на 26-й хвилині рахунок відкрив Геннадій Пасіч.

У неділю, 24 лютого, столичний “Арсенал” на стадіоні імені Валерія Лобановського екзаменуватиме в чемпіонаті чернігівську “Десну” (початок 14,00, транслює телеканал “Футбол 1”), а полтавська “Ворскла” на арені імені Олексія Бутовського – львівські “Карпати” (17.00, “Футбол 1”).

Завершиться 19-й тур двома поєдинками за участю лідерів у понеділок, 25 лютого. Київське “Динамо” приймає луганську “Зорю” (18.30. “2+2”), а донецький “Шахтар” зустрінеться у Харкові з “Олександрією” (19,00, “Футбол 1”).

Становище команд: “Шахтар” – 45 очок (після 18-ти ігор), “Динамо” – 38 (18), “Олександрія” – 36 (18), “Зоря” – 28 (18), “Ворскла” – 27 (18), “Маріуполь” – 27 (19), “Десна” – 24 (18), “Львів” – 23 (19), “Олімпік” – 19 (19), “Карпати” – 17 (18), “Чорноморець” – 15 (19), “Арсенал-Київ” – 8 (18), – передає «Укрінформ».