Facebook маркуватиме контрольовані державами ЗМІ

Новини 05 Червня, 2020 62

Ілюстрація REUTERS

Соціальна мережа Facebook, що належить однойменній американської компанії, заявила про запуск політики маркування контрольованих державами засобів масової інформації (ЗМІ).

Як пише «Четверта студія» з посиланням на УНІАН, про це повідомив очільник відділу Facebook з кібербезпеки Натаніель Глайхер в офіційному блозі компанії.

«Кілька місяців тому ми повідомили про плани маркувати контрольовані державами ЗМІ, а тепер заявляємо про фактичний запуск такої політики», – написав він.

Також Глайхер повідомив, що пізніше в цьому році соцмережа також почне маркувати рекламу від таких ЗМІ.

У Facebook також наголосили, що для визначення таких ЗМІ аналізуватимуть такі фактори: структура власності, редакційна політика, інформація про журналістів, джерела фінансування.

Згідно з повідомленням, такі ЗМІ зможуть оскаржити маркування.

Як повідомлялося, у квітні в компанії Facebook заявили, що будуть попереджати користувачів своєї соціальної мережі про фейки і дезінформацію щодо коронавірусної інфекції COVID-19.

Довідка. Facebook – американська технологічна компанія, що володіє однойменною соціальною мережею. Станом на березень 2020 року користувачами соцмережі є більше 2 млрд людей. Засновником і генеральним директором компанії є Марк Цукерберг.

Коментарі

Позначки: , ,